Beiratkozás a 9. évfolyamra

Intézményünkbe felvételt nyert tanulók az iskolába személyesen vagy elektronikus úton is beiratkozhatnak.

SZEMÉLYES BEIRATKOZÁSI IDŐPONTOK

TECHNIKUM

Közszolgálati technikus 2020. június 22. (hétfő) 9-12 óra

Vállalkozási ügyviteli ügyintéző 2020. június 22. (hétfő) 13-15 óra

SZAKKÉPZŐ ISKOLA

Hegesztő 2020. június 23. (kedd) 9-12 óra

Villanyszerelő 2020. június 23. (kedd) 13-15 óra

Mezőgazdasági gépész 2020. június 24. (szerda) 9-12 óra

A beiratkozásra eredeti példányban kérjük bemutatni:

• A tanuló személyi igazolványa
  • A tanuló lakcímkártyája
  • A tanuló TAJ kártyája
  • A tanuló adókártyája
  • A tanuló általános iskolai bizonyítványa
  • A tanuló egészségügyi törzslapja

Az általános iskolai bizonyítvány és az egészségügyi törzslap a beiratkozáskor a középiskolában marad!

A beiratkozáskor szükséges leadni:

• a rendelkezésre álló határozatok másolati példányát a rendszeres gyermekvédelmi kedvezményről, a halmozottan hátrányos helyzet megállapításáról, az emelt családi pótlékra való jogosultságról,
  • tartós betegség esetén a szakorvosi igazolásról másolat,
  • szakértői vélemény másolata a felmentéshez,
  • a beiratkozási értesítővel együtt kiküldött: menzaigénylő lap, kollégiumi jelentkezési lap, egészségügyi alkalmassági igazolás

Elektronikus beiratkozásra 2020. június 15-19-ig van lehetőség a KRÉTA e-ügyintézés felületén. A “Beiratkozás középfokú intézménybe” (BKI) folyamat segítségével intézményünkbe felvételt nyert tanulók adatait elektronikusan is be tudják küldeni.

(Az elektronikus beiratkozás menetéről részletes leírás honlapunkon megtalálható vagy az alábbi linken letölthető: https://rudnay-tab.edu.hu/wp-content/uploads/2020/05/Seg%C3%A9danyag-Az-elektronikus-beiratkoz%C3%A1s-menete.pdf.)

Az iskola lehetőséget biztosít arra, hogy amennyiben a személyes beiratkozásra kijelölt időben a tanuló és a szülője

• a személyi azonosításra alkalmas iratokat nem tudja bemutatni, illetve
  • a diákigazolvány igényléshez az kormányablakban készített adatlapot az igénylési cím feltüntetésével nem tudja leadni,

akkor azokat a nyári ügyfélfogadási időben vagy a tanév első napján is bemutathatja, leadhatja.