Nyílt napok 2015. 11. 17-18.

Csak úgy, mint minden évben, idén is sor került iskolánkban a nyílt napra. A már itt tanuló diákok örömmel készültek rá, hogy bemutassák az iskolát. Az ügyvitel szakon tanuló lányok elegáns ruhában várták a kedd és szerda reggel érkező általános iskolás érdeklődőket. Reggel fél 9-kor az iskola igazgatója, Szentesiné Kiss Katalin és az igazgatóhelyettes Pinczési Ferenc tájékoztatót tartottak, ahol elmondták, hogy milyen szakok közül választhatnak a jövőre érkező diákok. A szakiskolai képzések időtartama 3 év, míg a középiskolai képzéseké 4+1. A tanulók számára 80 fős kollégium is rendelkezésre áll, melynek épülete közvetlenül az iskola mellett helyezkedik el. A szülők és a diákok egyaránt kérdéseket tehettek fel mind a szakokkal, mind a tanórák menetével kapcsolatban.
A tájékozató után lehetőség volt a különböző tanórák meglátogatására, ahol betekintést nyerhettek a képzés menetébe. A nyolcadik osztályos diákok érdeklődőek voltak, bár 14 évesen nagyon nehéz eldönteni, hogy milyen jövőt szeretnének, de úgy gondoljuk, hogy a jövőre induló szakok között mindenki megtalálja a számára megfelelőt.