MUKI BÁCSI verseny 2014

Idén 2014. november 28-án 10 órától rendeztük meg a MUKI BÁCSI (MUtatós KÍsérletek BÁrki CSInálhatja) fizikai-kémiai kísérletek versenyt, ahol látványos, érdekes, bárki számára otthoni eszközökkel és körülmények között is kivitelezhető, ámde látványos kísérleteket mutattak be nekünk az indulók. A versenyen mintegy 40 fő indult két csoportra osztva, 7-9. osztályosok és 10-12. évfolyamosok. A 7-9. osztályosok versenyében 1. helyezett lett Soós Bence és Hutter Máté (Perczel Mór Gimmnázium, Siófok), 2. lett Koleszár János (Rudnay Gyula Középiskola), a 3. helyen pedig Németh Cintia (Rudnay Gyula Középiskola) végzett. A 10-12. osztályosok között 1. lett Matusek Lili és Benedek Máté, 2. helyen végzett Lőrincz Judit, a 3. helyezett pedig Kovásznai Balázs. Gratulálok minden tanulónak és köszönjük a felkészítő tanárok valamint a verseny előkészítőinek munkáját.