Karate-verseny Veszprémben

A World Karate Organization és a Magyar Shinkyokushin Karate Szervezet – Kálóczi Branch szervezésében MASUTATSU OYAMA mester emléke előtt tisztelegve kerül megrendezésre a verseny, a Veszprém Arénában, 2014. szeptember 6-án.

A rendezvényen lehetősége van részt venni a Somogyi TISZK diákjainak és pedagógusainak. A részvétel teljesen ingyenes, beleértve az utazást is. A szervezők lebonyolítják számunkra a busszal történő oda- és hazautaztatást, kapunk egy-egy ajándék pólót, illetve a helyszínen étkezés is biztosítva lesz. Amennyiben valaki barátokat, illetve családtagokat is szeretne elhozni, az is lehetséges.

Jelentkezni augusztus 15-ig lehet az iskola Facebookos oldalán, vagy személyesen az iskolában!

Karate 2014

A szervezők mindenkit szeretettel várnak!