Pedagógusnapi elismerések

2012. június 6-án, pedagógusnap alkalmából díszoklevelet adott át Juhász Tibor kormánymegbízott és Bátori Zsolt központvezető a Kormányhivatal címertermében.

Díszoklevelet vehetett át integrált intézményünk kilenc kiváló pedagógusa, a Rudnayból Tóth Ágnes kolléganőnk.

A díjazottak a következők voltak:

• Beliczky Tamásné (Somogyi TISZK Közép- és Szakiskola Mathiász János Tagintézményének Bacsák György Szakképzője)
  • Keszthelyi László (Somogyi TISZK Középiskola, Szakiskola és Kollégium)
  • Luczek Lászlóné (Somogyi TISZK Közép- és Szakiskola Központi Kollégiuma)
  • Malgay Viktor (Somogyi TISZK Közép- és Szakiskola Dráva Völgye Tagintézménye)
  • Nagyné Herzsenyák Ilona (Somogyi TISZK Közép- és Szakiskola Mathiász János Tagintézménye)
  • Perák Veronika (Somogyi TISZK Közép- és Szakiskola Dráva Völgye Tagintézményének Nagyatádi Szakképzője)
  • Tóth Ágnes (Somogyi TISZK Közép- és Szakiskola Krúdy Gyula Tagintézményének Rudnay Gyula Szakképzője)
  • Tóth Árpád (Somogyi TISZK Közép- és Szakiskola Dráva Völgye Tagintézményének Nagyváthy János Szakképzője)
  • Zádori Zoltán (Somogyi TISZK Közép- és Szakiskola Krúdy Gyula Tagintézmény)
  • Szívből gratulálunk Tóth Ágnesnek a kitüntetéshez!

(forrás: Somogyi TISZK honlapja)